Pulmafotograaf

Maaris Tölp

“Ma armastan pulmi ja kõike, mis pulmafotograafi ametiga kaasneb. Pulmafotod sellest ilust ja siirusest, mis teie vahel sel päeval on, teie säravatest silmadest ja naeratusest.
Pulmafotograafina kõike seda pildile pĂĽĂĽda ja selles hetkes kohal olla, see on imeline tunne ja suur au. “

Pulmafotograafia teenuse info

Hei, kas otsid pulmafotograafi?

Panin Sulle kokku pulmafoto teenuste infolehe koos kõige vajalikuga. Nii saad esimese teabe kiirelt kätte ning ehk saab siit alguse ilus koostöö

 

 

Minult saad klassikalised, maitsekad, samas ehedad ja, suure algustähega, Teielikud pulmafotod. Pildid on naturaalsetes toonides ehk teisisõnu,  originaalvärvustega.

 

 

Olen professionaalsel tasemel pulmafotograaf ja pean seda ametit juba aastast 2014. Tänaseks mul on au olla pildistanud rohkem kui 250 pulma.

 

 

Tutvustan Sulle kõike lähemalt juba järgnevates peatükkides

 

 

Saame tuttavaks

Minu nimi on Maaris. Olen raamatupidaja/finantsist, professionaalne fotograaf ja alustav veebidisainer. Lisaks olen ema ühele eriti vingele plikale ning elukaaslane ühele imetlusväärsele mehele.

 

Nagu varem öeldud, siis pulmafotograafi ametit pean juba aastast 2014 ning mul on olnud au olla pulmafotograaf juba rohkem kui 250-le imelisele noorpaarile. Aga miks just pulmad? Mind on alati paelunud väljakutsed, pingeliste olukordade lahendamine, adrenaliin (jah, minu ametiga kaasneb ka see), võimalus otsustada, planeerida, saavutada, aidata, toetada. Siin on ühendatud raamatupidamine, logistika, kunst, psühholoogia…. absoluutselt kõik, mis mulle meeldib. Ideaalne lihtsalt.

 

Kallid noorpaarid, ma sügavalt imetlen teid. Abiellumine on midagi meeletult erilist ning mul on nii hea meel, et olete leidnud enda kõrvale inimese, kellega koos soovite seda rada käia! Tõelise armastuse leidmine on tegelikult väga harukordne ning teil on see õnnestunud! Nüüd tuleb seda hoida. Ma soovin teile kõike kõige paremat, elan kogu hingest kaasa teile, teie armastusele ja ühtlasi kõigele pulmas toimuvale. Seetõttu ka annan endast parima, et kõiki hetki jäädvustada ning kinkida teile teie armastuse üks tähtsaim peatükk piltidena ♥️

Pulmafotograaf maaris tölp

Minu kogemus pulmafotograafias

9 aastat pulmafotograaf

250+ pildistatud noorpaari

206 000+ valminud pulmafotot

20+ informatiivset artiklit blogis

4 aastat Pulmad.ee Aasta Tegija nominent

2018. a Pulmad.ee Aasta Tegija võitja

Läheme teemasse

Kohe algusest leiad fotograafidele enim esitatud küsimused/vastused e. pulmafotograafia KKK. Seejärel lühiülevaade, milline näeb pulmafotograafi jaoks välja täispika pulmapäeva pildistamine. Järgneb detailne info pulmafoto teenuse pakettidest ja nende kokkuvõte. Lisaks minu pildistatud pulmadest noorpaaride tagasiside ja kõige lõpus parimad viisid minuga kontakteerumiseks ja võimalused materjalidega tutvumiseks

Pulmafotograafia KKK - tähtsad küsimused fotograafile

Milline on Sinu fotograafia stiil?

Juhendan teid kogu pildistamise aja, et tunneksite ennast võimalikult mugavalt ning tabaksin teist vaid parimad kaadrid. Pildistamisel kasutame palju liikumist ning suunan teid naturaalsete hetkede suunas. Teisisõnu, saate ennast tunda mugavalt, saate jutustada, naerda, kallistada, tantsida. Kõike, mida üks pulmapäev sisaldama peab, et sellest saaks teie seni parim päev.

 

Fotode töötluse stiil on naturaalsed toonid, värvilised pildid, kontrastsus. 

 

Tulemuseks saate ajatu ja klassikaliselt kauni pulmagalerii, mida uhkusega imetleda. 

Millistes keeltes Sa tööd teed?

Juhendan pildistamisel vabalt nii eesti kui inglise keeles. 

Lisaks valdan A2 suhtlustasandil ka vene keelt. 

Mida tähendab fotode järeltöötlus?

Teie galerii läbib minupoolse fotode järeltöötluse. See tähendab, et iga foto sellest galeriist saab töödeldud. 

 

Fotode põhjalik montaaz siinjuures tähendab järgmist – ebaolulise ja ebaõnnstunud materjali eemaldamine, fotode töötlus (kontrast, värvid, horisont jne), galeriis fotode järjekorra korrastamine. Vajadusel ka detailsem töötlus, nagu naha ĂĽhtlustamine, objektide fotolt eemaldamine. 

Galerii lõpptulemuseks on ilus ja emotsionaalne ĂĽlevaade pulmapäevast – teie pulmalugu. 

 

Fotod salvestatakse jpg failiformaadis ning võimalikult suuremahulisena, enamasti faili suurus keskmiselt 4-7MB. See tähendab, et fotost on võimalik ka suuremat väljatrükki teha, näiteks A1 suuruses fotoks. 

Kui palju pilte me saame?

Piltide arv sõltub eelkõige ilupildistamise võimalustest ja selleks arvestatud ajast, külaliste arvust ja tegevustest pulmas. Näiteks Klassikalise paketiga saavad noorpaarid keskmiselt 700-1000 fotost koosneva pulmagalerii. Kogemus on tõestanud, et see on optimaalseim arv pilte, millega on võimalik esitleda teie pulmalugu parimal võimalikul viisil. Kaasates sinna ka kõiki olulisi detaile, pulmarahvast, melu, emotsioone, sündmusi jne. See saab olema meeliköitev galerii. 

Kuidas me pildid saame? Kuidas meie kĂĽlalised pildid saavad?

Pildid tulevad teieni veebigaleiiga, mida saad ka külalistele jagada. Lisaks saavad Klassikalise ja Deluxe paketi tellijad endale pildid ka maitsekalt kujundatud mälupulga komplektiga. 

Veebigaleriis olevad fotod on suuremahulised, nagu ülalpool märgitud, ning sellisel kujul saavad neid endale alla laadida ka teie armsad külalised. Fotodele ei ole lisatud vesimärki ning need on kohe kasutatavad. 

 

Lisaks on meile teile väike kingitus – nimelt hoiustame tervet seda suurt galeriid enda pilveserveris veel kuni 2 aastat pärast pulmapäeva. Nii on jõuavad kõik osalised endale sobivas tempos pildid alla laadida. 

 

Samuti saame teha nii, et eraldame teie ilupiltide galerii ning külalistele mineva galerii. Nii ei pea teie ise selle pärast muretsema ja teeme kogu töö teie eest ära. 

Kuidas pilte salvestad? Kas Sul on tagavara tehnika?

Kasutan pulmades alati kahte erinevat kaamerat. Esiteks on võimalus niimoodi pildid efektiivsemalt kaadrisse saada ning teiseks, kui kaameraga peakski midagi juhtuma, siis on varukaamera kohe käepärast. Lisaks sellele, et mul on kaasas kaks komplekti kaameraid, on mul kaasas ka mitu komplekti objektiive, akusid, mälukaarte, laadijaid. Kõike on mitmekordselt. 

 

Lisaks kõigele sellele, salvestavad minu kaamerad kõike kogu aeg duubeldatult ehk kahele mälukaardile korraga. Pärast pulmapäeva koju jõudes salvestan kogu materjali korraga duubeldatult mitmele kõvakettale. Nii on ebameeldivate tagajärgede juhtumise oht viidud võimalikult miinimumi lähedale. 

Kas paned piltidele vesimärgid?

Ei, kindlasti mitte!

Kas Sind saab tellida ka kauemaks kui paketis kirjas?

Jaa, ikka saab. Lisatunni hind on 80 eur/h. 

Kui palju ette pulmafotograafi broneeritakse?

Vahemikuks mai-september tasub ikka mitu kuud ette broneerida. Populaarsed kuupäevad tihti broneeritakse juba 1-2 aastat ette. Sellegipoolest tasub alati julgelt oma kuupäeva kohta küsida, sest teinekord lihtsalt on õnne ning saab ka lühikese ettetetamisega. Näiteks igal suvel on mul üks laupäev juhtumisi ikka vaba ning see tähendab, et saaks ka vaid mõnepäevase ettebroneerimisega. Seega, alati julgelt küsi. 

Kas postitad meie pilte ka sotsiaalmeediasse?

Kõik tehtud fotod on kaitstud autoriõiguse seadusega ning on mõeldud teile vaid isiklikuks kasutamiseks. Fotograafipoolse kasutusõiguse osas olen lisanud lepingusse punkti, mille kohaselt küsin kõikide piltide kasutuse kohta Sinult luba, et võiksid ennast alati turvaliselt tunda. Mõistan täielikult, kui ei soovita enda tegemisi sotsiaalmeedias mingil põhjusel näidata. See on okei. Aga kui annate loa jagamiseks, olen väga väga tänulik. 

Kuidas käib fotograafi broneerimine?

Alustame enne sellest, et ideaalis võiksid broneerida pulmafotograafi 6-12 kuud enne pulmakuupäeva. Nii on palju tõenäolisem, et Sinu lemmik fotogaaf on see aeg veel olemas. Samas küsi alati julgelt, isegi kui arvad, et on liiga hilja. Igal suvel jääb mul üks laupäev vabaks ja on võimalus olemas, et saab ka vaid väga lühkese etteteatamisega.

Kirjuta mulle ja saa pakkumine

Esimest korda kirjutades maini kindlasti pulma kuupäev ja muu teadaolev info. Alates esimest kirjast kuni pulmapäevani vahetame ilmselt mitmeid-mitmeid kirju.

Lepingu sõlmimine

Kui oleme tehingu sisus kõik paika saanud, saadan Sulle infoblanketi Sinu andmete saamiseks. Seejärel täidan lepingu ja allkirjastame selle

Broneeringu tasu ja põhimakse

Broneeringu kinnitamiseks tuleb broneeringuarve, mis moodustab 1/3 pakkumises olnud kogusummast. Hiljem läheb see põhimaksest tasaarveldamisele.Kõikide vajalike maksete kohta tuleb Sulle arve.

Pulmakohtumine/-konsultatsioon

Olen kuni pulmadeni Sinu jaoks olemas nii telefoni kui

e-maili teel. Kindlasti teeme ka kohtumise, et kõik näost näkku veel üle rääkida, seda umbes 7-4 kuud enne pulmi

Viimaste detailide ja info jagamine

umbes nädal-kaks enne pulmi on hea aeg veel uuesti saata ajakavad, rääkida üle saabumise ajad, aadressid jne.

Pulmapäev ja sellele järgnev aeg

Pulmapäeva pildistamise protsessist saad lugeda juba järgnevas peatükis. Aga selle päeva järgselt saad juba paari nädala jooksul esimesed mitukümmend pulmafotot, nende seas nii ilupilte, tseremoonialt hetki kui ka külalistega fotod. Kokkulepitud aja möödudes tuleb Sulle juba ka terve pulmagalerii. 

Tööprotsess täispika pulmapäeva pildistamisel

Sageli on noorpaarid minult uurinud, milline näeb fotograafi jaoks välja pulmapäev. Kuidas käib pulmaspildistamine täpsemalt jne. Seega annan Sulle siin põgusa kokkuvõtte, et saaksid veidi aimu

 

Olen siiralt tänulik iga pulma eest, kus olen olnud, ning ootan põnevusega juba järgmisi. Parima tulemuse saavutamiseks olen ajaga loonud teatava tööeetika. Nii saab kindlustada iga pulma unikaalsuse jäädvustamine, samas tagades pildistamise käekirja ühtluse..

Kõik algab juba enne pulmapäeva konsultatsiooni käigus, kus lisaks ideede jagamisele, saadan ka infobrožüüri, mis noorpaarile pulmapäeva lihtsamaks aitab teha ning, mille abil saame koos veelgi parema tulemuse pildistamiseks tagada. Lisaks pean oluliseks kohtuda iga noorpaariga enne pulmapäeva, et jagada omavahel detaile ning saada paremini tuttavaks. Muuhulgas aitan ajakava koostamisega, näitan galeriisid ning suurima rõõmuga vastan teie küsimustele. Koostöö fotograafi ja noorpaari vahel on pulmas ääretult oluline ning omalt poolt teen alati kõik, et ennast hästi tunneksite.

 

Pulmapäeval alustan pildistamist juba teie ettevalmistusest, kus iganes olete otsustanud oma päeva esimesi hetki veeta. Sinna hulka kuuluvad nii detailipildid sõrmustest, kleidist jne, kui ka üleüldise melu pildistamine ja vajadusel koordineerimine. Juhul, kui teie päeva osaks on ka first look hetk, siis aitan ja juhendan ka selle korraldamisel, loomulikult ka pildistan.

 

Ilupildistamisel (paarifotod) juhendan teid kogu selle kestuse vältel, tehes seda nii palju kui vaja, samas nii vähe kui võimalik, et teile jääks ka võimalus ennast päris kahekesi tunda. Pildistamisel juhendan ja näitan poose ette ning lisaks kasutame palju liikumist: jalutame, keerutame, tantsime jne. Ning ära muretse, ka selles juhendan Sind pidevalt.

 

Tseremoonial jällegi annan teile nii palju ruumi, kui pildistamiskeskkond seda võimaldab, viisil, millega säilitan fotode kvaliteedi ning lubatud fotostiili ühtluse. Võimalusel kasutan ka pikka objektiivi, et teile mitte otseselt “nina alla” tulla. Muuhulgas mainin, et kasutan professionaalset tehnikat, millel kaamera pildistamise klõpsu hääl on peaaegu olematu.

 

Ülejäänud pulma aja viibin pidevalt teie läheduses, tehes reportaaži stiilis pilte toimuvast, saades pildile nii emotsioone kui olulisi sündmusi pulmas. Samas koordineerimist vajavatel olukordadel juhendan rõõmuga nii teid kui kogu pulmarahvast.

Jälgin ka pidevalt ajakava ning suhtlen edasiste plaanide ja nende täideviimise variantide osas pulmaisa või koordinaatoriga. Pulmafotograafi koostöö kogu ülejäänud meeskonnaga on väga tähtis pulma ning pulmapiltide õnnestumise seisukohast. Eriti näiteks selles osas, mis puudutab grupipildistamist, avatantsu osa, õhtust päikeseloojanguga sessiooni, tordilõikamist jne.

 

Fotograaf on pulmas kohal kokkulepitud aja ning loomulikult saate vajadusel ka lisatunde tellida.

Mida sisaldavad pulmafoto teenuse paketid

Romantika pakett - meie pesamuna

Romantika ehk MINI pulmapakett on spetsiaalselt loodud just neile, kes soovivad tähistada pulmi kahekesi või pisema seltskonnaga.

Paketi märksõnadeks on kindlasti romantika, seiklused, kordumatu kvaliteetaeg teile kahele, ainulaadsus

 

Romantika pakett on meie kõige pisem pulmafoto pakett mahutades mugavalt tseremoonia pildistamise,

grupifotod ning  loomulikult noorpaari ilupildid.

Pakett sisaldab: 

 • Konsultatsioon meili teel
 • Infomaterjal pildistamise õnnestumiseks
 • 3h pildistamist
 • 100+ professionaalselt töödeldud jpg fotofaili Lõppgaleriisse valmib enamasti 100-250 fotot
 • Veebigalerii
 • Fotode veebimajutus kuni 1 aasta

Tavapäraselt alustame siin tseremoonia pildistamisest, seejärel õnnitluspildid ning siis juba suundume noorpaariga ilupilte tegema. Selliselt ei pea me ka kuhugi otseselt kella peale jooksma, kui just polnud plaanis veel lähedastega kuskil restoranis kokku saada. 

Mõnikord alustame päeva aga hoopis hommikul noorpaari meigiga hotellist. Seejärel liigume tseremooniale ning siis pildistama ja sealt veel nende lähedastega kohtuma restorani. Selliselt tegime näiteks M&K pulmapäeval Tallinnas. Hotelliks oli neil Hilton Park hotell ning kuna ilmad olid külmad, siis meie põhiliseks pildistamiskohaks sai Kadrioru muuseum. 

Klassika pakett - meie noorpaaride seas kõige populaarsem valik

Tegemist on noorpaaride seas kõige populaarsema valikuga juba mitmendat hooaega. Pakett on ideaalne noorpaaridele, kellele on olulised eelkõige kiired ja mugavad lahendused, efektiivsus ning loomulikult kvaliteet.

 

Klassikaline pakett mahutab mugavalt hommikused

ettevalmistused, tseremoonia pildistamise, noorpaari ilupildid, grupipildistamise ning peomelu fotod.

 

Pakett sisaldab: 

 • Konsultatsioon meilitsi ning kokkusaamine noorpaariga
 • Nõuanded ajakava paikapanekuks
 • Infomaterjalid pildistamise täiustamiseks
 • 10-13h pildistamist
 • 700+ professionaalselt töödeldud jpg fotofaili (keskmiselt galeriis 700-1000 faili)*
 • Kaunis pakendis mälupulgal pildid noorpaarile
 • Fotode veebimajutus kuni 1 aasta

Klassika pulmafoto pakett sisaldab kõike, mis on oluline ühel täispikal pulmapäeval. Mida nimetame siinjuures täispikaks pulmapäevaks? Täispikk pulmapäev pulmafotograafia mõistes on see, kui päevas sisaldub noorpaari hommikused ettevalmistused (meik, soeng, riidessepanek), seejärel tuleb ühes või teises järjekorras kas ilupildstamise aeg või tseremoonia ning jätkub peoga. Tavapäraselt sellisel juhul peo ametlik osa lõpeb umbes kesköö paiku. Pulmafotograafi jaoks on pulmapäeva pikkus sel juhul tavapäraselt 10-13 h, aga vahel ka rohkem. 

Deluxe pakett - Klassika, millele on antud ĂĽks eriti lahe lisand

Täislahendus Deluxe teeb teie elu veelgi mugavamaks: lisaks fotofailidele saate endale efektse kõvade kaantega fotoraamatu teie pulmapiltidest. Nii on fotod kindlalt säilitatud ning teil on nüüd päris enda muinasjuturaamat

 

Pakett endiselt mahutab mugavalt hommikused

ettevalmistused, tseremoonia pildistamise, noorpaari ilupildid, grupipildistamise ning peomelu fotod.

Pakett sisaldab: 

 • Konsultatsioon meilitsi ning kokkusaamine noorpaariga
 • Nõuanded ajakava paikapanekuks
 • Infomaterjalid pildistamise täiustamiseks
 • 10-13h pildistamist
 • 700+ professionaalselt töödeldud jpg fotofaili (keskmiselt galeriis 700-1000 faili)*
 • Kaunis pakendis mälupulgal pildid noorpaarile
 • Fotode veebimajutus kuni 1 aasta
 • 100 lk A4 kõvade kaantega fotoraamat

Deluxe pakett on nagu Klassika pakett, aga ĂĽhe väga tähtsa lisandiga – fotoraamat. Teie fotograamat saab olema kõvakaaneline, nagu ikka päris raamatud. Selles on 100 lk pildimaterjali, kuid saame muidugi lisada ka näiteks teie lubaduste tekstid teineteisele. Raamat on A4 suuruses ning landscape formaadis, ehk siis ta on laiupidi suurem. 

 

Raamatu kokkupanek käib vastavalt kokkuleppele. Kuigi saab ka nii, et fotograaf ise valib kõik pildid raamatusse välja, siis enim eelistatakse just selliselt, et noorpaar valib pildid vastavalt enda eelistustele välja. Raamatusse mahub 100-300 fotod täiesti kenasti ära. 

Lisateenused - et oleks rohkem valikut

Nüüdsest saad ka valida mitme lisateenuse vahel, millega enda pulmafoto kogemust täiustada. Valiku oleme kokku pannud meie noorpaaridelt enimsoovitud võimalustest, mida küll ka varem pakkusime, kuid nüüd pakume juba kõigile ja avalikult. 

Terve galerii kiirtöötlus Romantika paketile:  200 €

 

Terve galerii kiirtöötlus Klassika ja Deluxe pakettidele:  300 €

 

Paberfotod:  0,65 €/tk

 

Videograaf pulma alates 1000 €/päev

 

Lisafotograaf:  kokkuleppel

 

Soovijatele 10-osaline infomaterjal abiks pulmakorraldusel:  tasuta

 

Klientide tagasiside - kirjad noorpaaridelt

“Nii tore on neid vaadata ja emotsioone meenutada. Meil on väga hea meel, et meie pulma jäädvustasid. Teed oma tööd südamega ja seda on ka fotodelt näha.”

—K&O

“Tahtsin anda tagasisidet, et saime Su paki kätte ja nii armas ĂĽllatus oli avades. Suur aitäh ilusate sõnade eest ja ausalt öeldes oli kogu pakk ja selle sisu omaette elamus 🙂 
Pean ka mainima, et mälupulk näeb juba ise nii tuus välja”
 
—M&E

 

Wow… megaägedad pildid (just seepärast mulle oligi oluline, et just sina ja sinu stiil oleks meie pulmas). 🙂 “
 
—J&T

 

Saime kingi ka kätte, suur aitäh!
 Saatsime täna külalistele ka pildid laiali ja olen nii palju kiidusõnu saanud, või õigemini sina, et väga ilusad pildid on! 
 Kindlasti soovitan sind ka tulevikus sõpradele, kes abielluma hakkavad ja liken neid kommentaare pulmagrupis, kus sind soovitatud on!
 Sa oled väga armas inimene, ja loodan, et Su tulevik on rõõmu, tööd ja õnne täis!
 Kõike ilusat ja palju pulmapildistamisi Sulle!
 
-E&A

“See pakk, mille saatsid, oli niiii shikk, ilus ja stiilne ja no must värv ja kuldne kombo – kõik oli nii nii ilus ja maitsekas – see kuldne klaasiga pulk ja see pilt seal musta karbi põhjas oli nii efektne. Pildid megailusad ehedaid emotsioone, mõnda pilti vaadates naersime laginal. Mõni pilt oli täielik pisarakiskuja. Niiiii äge, et just Sina meil see päev olid! Sa oled super, tee edasi mida teed, sest Sa teed seda LIHTSALT NII HĂ„STI JA SĂśDAMEGA”

—S&U

“Aitäh, Maaris! Taaskord imelised hetked ja mälestused, mida Sul on õnnestunud pildile pĂĽĂĽda! Ma töötan haiglas ja minu töö on suhteliselt pingeline, kiirus kogu aeg peal ja minu tõeline puhkehetk 5 minutiks on see, kui ma teen lahti Sinu tehtud pildid. See viib mind teise maailma. Ma lähen tagasi sellesse päeva ja saan olla koos oma lähedastega pulmas. Ma kahjuks ei saanud olla pulmas iga hetk igal pool ja tänu Sinule ja nendele suurepärastele piltidele ma olen igal pool ka mitu nädalat hiljem. Olen Sulle väga tänulik!”

—K&S

Kas sa päriselt ka tead,mis sinu olemasolu meie jaoks tähendab? Kas sa  päriselt ka tead,kui oluline osa sa meie pulmadest olid? SA OLID KĂ•IGE OLULISEM OSA SELLEST,NAGU PĂ„RISELT !

Sa oled oma olemuselt juba nii imeline hing ja sa olid kohe ĂĽks meist! See kuidas sa oma tööd teed ja see kuidas sa oma tööd edasi kannad,seda ei ole võimalik sõnadesse panna.Nagu ma ka eelnevalt öelnud olen,siis su pildid räägivad rohkem kui tuhat sõna.4 kuud on möödas ja kui ma vaatan su tehtud tööd,siis ausalt,ma nutan igakord ekraani taga ja need on suured õnnepisarad…Kõik see ,mida sa oled suutnud peale jääduvustada on just see,mida me oma sĂĽdames soovisime aga arvasime,et see pole lihtsalt kunagi võimalik.AGA ON !!! Ja SINA, imeline hing,oled selle taga ja ma ei suuda sind mitte kunagi piisavalt tänada selle eest! Sa tegid meie pulmapäevast kõige imelisema päeva just selle näol,et sa oled tabanud kõik need emotsioonid,mis sellel päeval läbi käisid.Sa oled tabanud kõik need imelised ja olulised hetked täpselt nii, nagu keegi teine seda kunagi ei suudaks teha.Tänu sinu loodud tööle,saame me ka 50 aastat hiljem vaadata neid pilte ja me teame täpselt,kuidas me seal end tundsime ja see on kuradima hea tunne! Sa oled meie jaoks teinud midagi sellist,mida me mitte kunagi ei unusta ! Meil on siiralt heameel,et sa olid meiega sel imelisel päeval !
Sa oled meie perre alati teretulnud ja me heameelega kostitame sind hea söögi ,sauna ja seltskonnaga!
Saadan sulle suured kallistused ja nutan siin ekraani taga nüüd edasi 🙂

Sa oled parim ja mĂĽts maha su ees,naine!!!!!!!!!!!!! AITĂ„H SULLE 
 
 

—T&E
“Oeh! Nii ilusad ja toredad pildid! Me oleme Joosepiga enam kui rahul. Oled nii hästi meie ja kĂĽlaliste emotsioonid pildile saanud. Ma ei teadnudki, et meil Joosepiga nii naljakas pulmas oli. Nii tore oli pilte vaadata ja meenutada. Positiivsed ning suvised emotsioonid tulid esile. Sa teed pruutpaari elu ĂĽtlemata raskeks, kui Sa annad meile nii palju ilusaid pilte. Väga raske on valida, milliseid pilte sotsiaalmeedias jagada või välja printida. 
Meil on väga hea meel, et Sa said meie pulma tulla pildistama! Teie koostöö Maksimiga sujus nii hästi – tegime teenusepakkujatega väga hea valiku ja kindlasti oma valikut ei kahetse. 
Suur aitäh veelkord, et jäädvustasid meie pulmapäeva!

—L&J

Võta minuga ühendust

Iga paar ja sealhulgas ka Sina, on igati väärt saama enda pulmapäevast imelised kvaliteetseid fotod. Sellised, mida uhke lastelegi näidata. Abiellumine on suhte loo üks olulisemaid peatükke.

Seetõttu on hindamatu võimalus minna sellesse päeva ikka ja jälle tagasi tänu professionaalsel tasemel tehtud pulmafotodele.

Soovin Sind selles aidata. Võta minuga ühendust ning ehk saab siit alguse ilus koostöö.

 

Soovin sulle põnevat pulmaplaneerimist! Usu, see päev tuleb uskumatult lahe!

Kirjuta ja jutusta, millisena näeksite teie oma pulmapäeva
ning kuidas saan teie soovide täideviimisele kaasa aidata

Hiljutised blogipostitused leiad siit

Kes on pulmafotograaf ja mida ta teeb?

AI arvamus pulmafotograafiast

AI arvamus pulmafotograafiast – testime Ă„rkasin hommikul kell 6 mõttega, et vaataks õige ka eesti keeles, mida Chat GPT  AI arvab pulmafotograafiast. Ă•igemini, kĂĽsisin temalt

Read More »
sõbrannadega fotosessioonile. Maaris Tölp fotograaf. River fotostuudio Tallinnas

Sõbrannadega fotosessioonil – galerii

Kas Sina oled kunagi sõbranndega fotosessioonil käinud? Nüüd ära enam oota, on aeg pildistada! Sõbrannadega fotosessioon on midagi palju teistsugusemat, kui teised fotosessioonid. Ühteaegu kaos,

Read More »

Ja siit leiad mega suure galerii 2023 aasta parimate pulmapiltidega

Scroll to Top