Ametiportreed

Ametiportreed on esimesed asjad peale kodulehe välimuse, mis annavad aimu teie firma kvaliteedist. Professionaalne foto annab usku firma professionaalsusest. 
Pilt võib olla tehtud nii töökeskkonnas või loomingulises stiilis, seda nii töökohas kui väljaspool seda. Ametifotode tegemisel arvestame kliendi soovide ja tegevuse eripäraga. Vastavalt sellele saame anda nõu, milline võiks pilt välja näha, ning luua soovitud tulemuse.

ametiportreed

Miks teha töötajatest ametifotod?
Teie kodulehe külastajad vaatavad kahte väga olulist esmamulje tekitajat: kodulehe üldine välimus ning teie töötajate portreede kvaliteet. Mida kvaliteetsemad pildid, seda parem esmamulje ning suurem usaldus Teie firma suunas. Seega võivad Teie töötajatest tehtud ametiportreed tõsta müüki, juhul kui tegu on heade piltidega. Seetõttu tasub pöörduda alati professionaalse fotograafi poole.

Kui tihti peaks fotosid tegema/uuendama?
Kõige parem oleks uuendada töötajate fotosid vähemalt iga paari aasta tagant, et klient ikka kohtuks selle inimesega, kelle pilti kodulehel nägi. Samuti peaks kõik uued töötajad saama portree vähemalt esimese poole aasta jooksul. Kõige õigem oleks kasutada alati sama fotograafi teenuseid, et uue töötaja pilt sarnaneks oma stiililt teiste fotodega

Kus oleks kõige parem pildistada?
See sõltub täielikult sellest, milliseid fotosid soovite saada. Võime pildistada kontoris, stuudios, tehases jne. Oluline on see, mida soovite pildiga edasi anda. Kui tahate lihtsaid ametlikke portreesid, võiks valida kontori või stuudio. Kui soovite kaasata pildile midagi töötaja tegevuse taustast, tasuks pildid teha tema töökohas. Näiteks ehitusjärelvaataja pildi saaks teha mõnel ehitusobjektil, peakokast saaks parima pildi just toiduga seotud aksessuaaridega, laevakaptenist laevas või mere ääres jne. 

Kui soovin pakkumist ametiportreedele, siis millist lisainfot ma võiksin veel anda?
Vajalik info on kindlasti Teie firma tegevusala ja pilte vajavate töötajate arv. Hea kui teil on teada, millises stiilis või keskkonnas te pilte soovite. Kui aga mitte, siis aitan ka sellega. 

Kuidas ühendust saada?
Kirjutades info@maaris.ee või telefoni teel 53851538

Scroll to Top