Meie noorpaaride 3 lemmikut pulmatordimeistrit

Meie noorpaaride 3 lemmikut pulmatordimeistrit

Oh, kui palju on meil Eesti pulmamaastikul ägedaid ja häid pulmatordimeistreid. Nii nii palju, no tõesõna. Siia toome väikese valimi nendest, kellega oleme meie statistika põhjal viimase kahe aasta jooksul pulmades kõige rohkem kohtunud. Ehk siis nemad on meie noorpaaride seas lemmikud e. kõige populaarsemad pulmatordimeistrid. PS nimekiri on täiesti suvalises järjekorras. 

Koogisahver

Koogisahver teeb nii torte, magusalaudasid ja isegi soolaseid toite. Kusjuures jõulude paiku tasub neil samuti silma peal hoida, sest sealt saab eriti maitsvaid jõulumaiuseid. Mine piilu nende lehele ka. 

Zefiir Catering

Zefiir teeb nii torte, magusalaudasid, kui ka üleüldiselt pakub cateringi teenust. Asuvad nad Pärnumaal, aga tegutsevad üle Eesti. Muide, nende perenaine Kristiina pakub ka professionaalsel tasemel pulmakorralduse teenust. Mine piilu nende lehele ka. 

GreteGurmee

Grete on samuti Pulmad.ee Aasta Tegija konkursil üks tõsine favoriit olnud ning ka temaga on meil viimastel aastatel palju ühiseid sündmusi olnud. Kindlasti piiliu tema tegemisi siit.

Meie Soovitame Tegijaid listist leiad aga veel teenusepakkujaid, kellega meil on suurepärane koostöökogemus

Scroll to Top