3 õpetlikku tähelepanekut pulmadest

3 õpetlikku tähelepanekut pulmadest sel hooajal

  1. Jaga infot – väga oluline on, et kõik asjaosalised teavad, millist infot on külalistele ja teistele tegijatele jagatud ja mida mitte. Nii väldite olukorda, kus videograaf küsib kõigi ees a la :”….kui me jõuame X kohta peole, siis….” aga teie tahtsite, et peokoha valik oleks külalistele üllatuseks. Enamik tegijaid näiteks kutset ei näe, mistõttu ilma teie poolt tuleva infota on meil pea võimatu teada, kas ja mida te võite külaliste eest saladuses hoida. Ning ärge häbenege meile saladusi jagada. Sel päeval oleme meie teie tugigrupp ja usaldusisikud. 

 

  1. Üllatuste tegemine – kallis noorpaari sõber, kes sa tahad neile pulmas mõnda üllatust korraldada, a la kutsuda üllatusesineja, teha pikk ettekanne, peatada pulmarong vms, siis jumala eest, palun räägi see varakult läbi pulmaisaga, et kõik saaks ajakavasse sisse ning õigesti planeeritud. Ei ole okei, kui noorpaari enda poolt üritusele soovitud esinejate etteasted lükkuvad suisa paari tunni võrra edasi, või kui söök lihtsalt ära jahtub, sest pulmarong jääb meeletult hiljaks. Ja usu mind, hea pulmaisa oskab Sinu väikest saladust noorpaari eest peita ega hakka ajakavasse seda otsesõnu välja kirjutama. Nii jääb üllatus üllatuseks, samas kogu korralduslik pool sujub kenasti.

 

  1. Alusta varakult – hakka võimalikult vara pulmapäeva planeerima. Selleks võid piiluda ka meie Pulmaspikri lehte, et paremini arvestada, mida oleks mingil ajal teha vaja. Võimalikult vara alustades saad olla kindlam, et leiad just teile sobivad tegijad ning muuhulgas vähendad vahetult enne pulmapäeva tekkivat stressi. PS: mõned tegijad on juba 2 a ette broneeritud, seega ära pelga, kui ka ise sama teed. 
Scroll to Top