Meist ehk kes olen mina

Maaris Tölp pulmafotograaf fotograaf

Hei, olen Maaris,  saame tuttavaks! ♥️

 

 

Peamiselt olen pulmafotograaf, kuigi tegelikult pildistan veel mitmeid teisi fotožanre . Aga absoluutne lemmik on ikka pulmad! 

 

 

Pulmafotograafi ametit pean juba aastast 2014 ning olen tänaseks pildistanud rohkem kui  200 pulma. Uskumatult äge number! Teid on ju lausa terve staadionitäis 😀 Või vähemalt täidaksime üheskoos suuremat sorti kontsertimaja saali. Vinge!

 

 

Aga miks just pulmad? Mind on alati paelunud väljakutsed, adrenaliin (jah, minu ametiga kaasneb ka see), võimalus otsustada, planeerida, saavutada, aidata, toetada. Siin on ühendatud raamatupidamine, logistika, kunst, psühholoogia…. absoluutselt kõik, mis mulle meeldib. 

 

Võiksin ausalt öelda, et olen lausa pulmade fänn.  Ja mitte lihtsalt pulmade. Kallid noorpaarid, ma sügavalt imetlen teid sel teekonnal. Abiellumine on midagi meeletult erilist ning mul on nii nii hea meel, et olete leidnud enda kõrvale inimese, kellega koos soovite seda rada käia! Tõelise armastuse leidmine on tegelikult väga harukordne ning teil on see õnnestunud! Ma soovin teile kõike kõige paremat, elan kogu hingest kaasa teile, teie armastusele ja ühtlasi kõigele pulmas toimuvale. Seetõttu ka annan endast parima, et kõiki hetki jäädvustada ning kinkida teile teie armastuse üks tähtsaim peatükk piltidena ♥️

 

Aga kes ma veel olen? Lisaks pulmafotograafile.

 

Fotograafia väliselt olen raamatupidaja, autofanatt ning armastan kuulata poliitilisi ja psühholoogia-teemalisi podcaste, lisaks olen ühe vinge jõnglase ema ja ühe ägeda mehe elukaaslane. Hobiks on mul töö ja tööks on mul mu hobi, aga eks sinna vahele mahub võimalusel kindlasti autoga jäärajasõit või lumelauaga mäest alla koperdamine.  Mulle meeldivad väljakutsed, mistõttu otsin pidevalt uusi teemasid, milles ennast arendada. Või leian viise, kuidas juba käimasolevatel projektidel nii öelda latt kõrgemale tõsta. Seda ka fotograafias muidugi. Näiteks lisaks muudele to do listidele, teen igal algaval pulmahooajal endale nimekirja fotodest, milliseid tahaksin pulmades teha. Selliselt hakkasin ma juba kolm aastat tagasi sisse juurutama tava teha säraküünla-tunneli asemel säraküünla-seina, mis on ühtlasi palju ohutum kui ka efektsem. Eelmise aasta suur lemmik oli peigmeeste superman-stiilis õhkulennutamine ning lõbus šampuse avamine päikeseloojangupiltidel. Ah jaa, pildid hämaras uduga autotulede valgel samuti. 

Ning hetkel mul juba ongi uueks algavaks hooajaks omajagu mõtteid varuks ja mõnda neist olen isegi saanud juba katsetada. Näiteks, ma olen täiesti lummatud hotelli liftis ja fuajees tehtavate piltide võimalustest. Väga ootan, et saaks veel ja veel selliseid teha. Teistmoodi kuidagi…

 

 

Igatahes, selles olen ma veendunud, et minu jaoks on maailma parim amet just pulmafotograaf. Ning olen maailmalõpmata tänulik, et saan just pulmafotograafia maailmas tegutseda. Südamest ja hingest tänulik!

 

Aitäh, et võtsid hetke lugemiseks. 

Soovin Sulle palju kallistusi ning loodan, et peagi saame ka Sinuga pildistada!

 

Kohtumiseni ♥️

 

♥️ Maaris  ♥️

Maaris Tölp pulmafotograaf fotograaf
Scroll to Top