Buduaari fotosessioon

Naiselik, seksikas, võimas

Mis on buduaaripildistamine

Buduaaripildistamine on fotosessioon, kus keskendume ainult Sinule. Seda sessiooni iseloomustavad sõnad nagu ilus, seksikas, kuratlikult armas ning eelkõige naiselik. Jah, naiselik! Pildistamise käigus saavad pildile Sinu erilised silmapilgud, kerge kaval muie Sinu huultel ning Sinu hoiak, kui tunned ennast kuningannana. Buduaarisessioon on selleks, et leiaksid endas taas üles selle jumalanna, kes sa tegelikult salamisi oled ja olla soovid. Olles ka ise ema tean, kui keeruline vahel on ennast ilusana näha, kuid samas tean ka seda, kui paganama hea tunne see on, kui keegi päriselt Sinu ilu fotodele saab. Sa oled julge naine, Sa oled väärt parimat, Sa oled väärt seda imelist tunnet, kui avastad, et Sa päriselt ka oled ilus!

 

Buduaarifoto kinkekaart

Otsid armsamale kingitust? Või hoopis heale sõbrannale? Aga endale? Parim kingitus on sel juhul buduaarifoto kinkekaart. 

Särtsu andev väljakutse ning aeg iseendale. 

 

 

 

Kinkekaarte on nii buduaarisessioonide klassikalisele kui ekstra paketile. Esimesega neist tuleb vähemalt 30 kvaliteetset töödeldud fotot ning teisega juba 50 pilti. 

 

Nii nagu ka teiste sessioonide puhul, on buduaaripildistamise kindlaks osaks pildistamiseelne konsultatsioon, nõuanded pildistamiseks ning juhendamine kogu pildistamise vältel. 

 

Kinkekaart kehtib 10 kuud ning saad ise valida, kus seda kinkekaarti kingisaaja kasutama saab hakata, kas õues, stuudios, hotellis vms. 

 

Meie klientide vaieldamatu lemmik kombo buduaarisessiooni kinkekaardiks on tunniajane buduaarisessioon õues. Nii on tulemus erilisem ja omanäolisem, samas saab sekka rohkem ka portreepilte ja vabas stiilis kunstilisemaid hetki. 

 

 

 

Buduaaripildistamise hind

Buduaari fotosessioon kestab üks kuni kaks tundi. Selle aja jooksul jõuame teha pilte vähemalt mitmes eri outfitis ning lasta inspiratsioonil ennast kanda. 

 

Pakett sisaldab
juhendamine – suunan sind terve pildistamise aja nii, et jääd pildile just parimal hetkel
pildistamine – leian õiged võttenurgad ja valguse
järeltöötlus – toon pildis välja oluliseima ehk sinu
veebigalerii – mida saad sõbrannadelegi jagada või ise pilte vaadata, kus iganes asud

 

 

Kuidas buduaarisessiooniks valmistuda

Esmalt võta minuga ühendust, et saaksime arutada, milliseid pilte Sa teha soovid ning leiame koos Sulle sobiva aja ja koha.


ILUPROTSEDUURID

Põhiliselt siis raseerimine, kreemitamine, juuste (juurte) värvimine, kulmud, maniküür-pediküür, jumestus, soeng

Kindlasti hakka juba paar päeva enne pildistamist enda keha kreemitama, et nahk parem välja näeks. Soovitatav on vältida isepruunistuvaid kreeme, sh spreipäevitust. Samuti on hea, kui paar päeva enne pildistamist väldid päevitamist, sest siis väldid nahal liigselt punakat tooni. 

Raseerides/vahatades jälgi, millal Su nahk näeb parim välja. Sageli võib vahetult pärast tulla nahale mõneks päevaks punnid, mis varsti kaovad. Seega on hea ka sellega arvestada

Kindlasti tegele enne juuste ja soovi korral ka kulmudega, kuid viimaseid on parem värvida nädal enne pildistamist, et vältida kulmude liigselt tumedat tooni ning esiletükkimist. 

Maniküür-pediküür on samuti väga olulised, sest Sinu käed ja jalad jäävad samuti pildile. Prantsuse maniküür jääb pildil väga kaunis, samuti on head punased või tumedamad toonid. 

​Kui pildistamise aeg on leitud, siis järgmiseks soovitan broneerida aeg jumestaja juurde. Loomulikult võid omale nii jumestuse kui soengu ise teha, samas, miks mitte tunda ennast sel päeval kuningannana ning lasta kellelgi teisel Sinu eest hoolitseda. Usu, Sinu enesetunne kiidab Sind. Võin Sulle soovitada mitmeid jumestajaid, kes oskavavd ka lihtsaid naiselikke soenuid teha. 

 

MÕTETE KOGUMINE

Enne pildistamispäeva piilu erinevaid galeriisid ning leia mõned poosid, mida sooviksid teha. Kasuks tuleb ka peegli ees harjutamine, eriti näoilmete puhul. See aitab kaamera ees vabam olla ning tuled pildistama juba oluliselt enesekindlamana.
Leidmaks ideid, soovitan külastada Pinterest. Võid endale sinna eraldi kausta teha, mida siis minulegi jagada. Nii tean paremini, milliseid pilte soovid ning koos saame need luua. 
Hea koht ideede ammutamiseks on ka instagram. 

 

MIDA KAASA VÕTTA

Lisaks galeriide vaatamisele, võiksid endas tunnetada, millises riietuses tunned Sa ennast naiseliku, kauni ja sensuaalsena. Leia need riided ning võta kaasa. Võid kas või suure reisikohvriga tulla, sest mõnikord on kohapeal otsustamine just parim. 

 

Hea, kui võtad kaasa vähemalt kaks komplekti pesu. Üks võiks olla must, teine aga midagi muud. Pildil jääb ilusam, kui nii rinnahoidja kui püksikud on samast komplektist ning uued. 

 

Väga kaunid jäävad ka kõiksugu bodyd – pitsist, sametist jne. Need toovad kehakumerused välja rõhutades ilu veelgi enam. 

 

Kui oled julge kandma sukki või trippe, haara kindlasti ka need kaasa. 

 

Samuti võiks olemas olla vähemalt üks paar kõrge kontsaga kingi. Efektseimad on nude stiilis kingad, mustad või punased kingad. 

 

Võta kaasa ka Sinulikke ehteid, mis iganes siis sinu stiil on. Klassikalised pärlid on alati väga ilusad, aga imeilus jääb ka karmim steampunk stiilis choker või mõni eriti silmapaistev suur või kirgas ehe. 

 

Lisaefekti saab, kui haarad kaasa heledad või auklikud teksad, meeste triiksärgi, kampsiku, nahktagi või kas hoopis stiilse dressika. Peaasi, et tunned ennast mugavalt ja seksikalt. 

 

Võid kaasa võtta ka ühe kleidi, millega sessiooni lõpus saaksime teha mõne portreepildi.

 

PILDISTAMISE PÄEVAL 

 Ära tule liiga tühja kõhuga, sest see segab Sul keskendumist. Joo piisavalt vett ning kui võimalik, võta joogipudel kaasa. Saabu lohvakates riietes, et jalgadele ei jääks teksade õmbustriipe. Ning lihtsalt võta vabalt. Ja lõpetuseks, tunne ennast hästi. Naudi, see on Sinule.

Pildistamise ajal juhendan Sind pidevalt. Nii saad olla rahulik, ega pea muretsema millegi pärast.

 

​Veel üks mõte: mine pärast pildistamist sõbrannadega või kallimaga välja, miks mitte ka deit iseendaga, aga igal juhul võta sellest päevast viimast! 

Buduaaripildistamine õues

​Oled mõelnud, et võiks teha midagi veel rohkem mängulist? Midagi eriti julget? Teistmoodi buduaaripilte? Kui jaa, siis oled õiges kohas!
Eestis on imekaunis loodus ning buduaari fotosessioon looduses on alles päris uus ning kasvav trend. Leiame pildistamiseks kauni ranna, heinamaa või koguni metsa, valime ideaalse kellaaja, et valgus oleks kõige imelisem ning asume planeerima. Mõneti võiks õues pildistatavat buduaaripildistamist isegi nimetada fantaasiasessiooniks, sest saame buduaarisessioonile luua ka omanäolise teema. Kaunid rannapildid, sume päikeseloojang, tekid, padjad, ehk lõkegi. See kõik loob hoopis teistmoodi atmosfääri, kui kuskil mujal üldse võimalik oleks. Heinamaadel saab kasutada pikniku varianti või hoopis nautida sooja suvepäeva nööril rippuvate valgete linade vahel, lillekimp käes….kõlab nagu muinasjutt või lõik romantilisest filmist, kus staariks oled Sina ise.  Teemadeks variante on tõesti palju ning olen kindel, et leiame Sulle sobiva. 

Buduaaripildid
Scroll to Top