Pulmafotod Pärnus fotograaf maaris tölp puust (4)

Pulmad kahekesi Pärnus M&J

Pulmad kahekesi Pärnus

Pulmafotograaf: Maaris Tölp (Puust)

MUAH: Lux Ilusalong Pärnus, Genely Kull

 

Sel aastal on väga teemas just päris kahekesi pulmapäeva pidamine. Isegi siis, kui pere tegelikult teab plaanidest ja ka siis, kui noorpaaril on lapsed. Teemas on teha pulmad kahekesi ning võttagi seda kui sellist seiklusi täis päeva. Ja see päev on täiesti just selle noorpaari oma. Nagu üks väga pikk deit, nagu mõni on öelnud 😀 Kõlab tegelikult väga lahedalt. 

Nii mõnedki neist plaanivad teha pulmapeo mõne aasta jooksul samuti, aga väga palju on ka neid, kes tõesti lihtsalt tahavadki päeva kahekesi nautida ja ausalt öeldes see kõlab mega romantiliselt 😀 (L) Love it!

Sel korral fotograafi vaatevinklist oli minipulm lausa niisugune, et isegi tseremooniat ma ei pildistanud 😀 Kuna Pärnus (ilmselt ka Tallinnas ja mujal) on võimalik valida võimalus abielutseremoonia läbida vaid ca 5 minutiga, hästi formaalselt ning pisikeses kabinetis, siis sinna perekonnaseisuametnikud väidetavalt fotograafe eriti lasta ei taha. Eks ilmselt seetõttu, et seal olemegi nii kitsalt kokku surutud, et mõni pahatahtlik saaks laual olevatelt dokumentidelt üsna mugavalt klientide andmed kõrvale panna. Ju siis turvariski tõttu vms fotograafe siis sinna kabinetti ei lasta. 

 

M&J sõnul neile väga meeldis,et tseremoonia oli ääretult lühike, tõesti vaid mõni minut, ning nad ei pidanud pikalt kuskil tseremooniameistri ees seistes ebamugavust tundma. Parafraseerisin küll, aga midagi sinnapoole need mõtted olid. Ning ma tegelikult täiesti mõistan neid. Perekonnaseisuametites küll juba võrreldes 10 aasta taguse ajaga on ametnikud palju osavamalt hakanud tseremooniaid läbi viima, aga endiselt näiteks Peebu (Peep Ain Saar) või Kaarliga (Kaarel B Väljamäe) võrrelda ei saa. Kohe üldse ei saa 😀 Ja ilmselt kui ma peaks ise täna valima, et kas Peep või Kaarel või riskin kas satun haruldaselt hea jutuga perekonnaseisuametniku juurde, siis ma vist ei hakkaks küll riskima 😀 Kas kõik (Peep või Kaarel) või mitte midagi (ehk siis 5 min tseremoonia väikeses kabinetis) 😀 Aga noh, see oli nüüd selline puusalt tulnud mõte. Mis teie arvate? Kuidas tundub 5 min tseremoonia vs 30 min tseremoonia? Mida tseremoonia juures pelgad? Mis põnev tundub?

Aga nüüd uuesti M&J päeva juurde tagasi 😀 Jätkame sealt, kus enne pooleli jäi. Ehk siis…tseremooniale ma ei saanud, seega kohtusimegi kohe juba seal, kus pildistada plaanisime. 

Kuigi algselt oli mõte, et võib olla teeks mõned pildid ka Pärnus sees, siis vihmapilved koos äikesemürinaga olid väga ähvardavad ning igaks juhuks juba suundusime kohe Valgeranda. Mul on seal üks salakoht, kus alati vähe inimesti ja ilus mets/rand ümberringi 😉 Ja kui nägin, neid kahte koos autost välja astumas, siis tekkis ka kohe mõte, et võiks ju minna ka suurte tammede alleele, mis jääb White Golf keskusest pisut Audru poole. Imeline koht. Sellel teel olev liiklus on küll piisavalt tihe, et mõnikord paneb kannatlikkuse pisut proovile, aga samas piisavalt hõre, et üldiselt 30 m pikkuse romantilise jalutuskäigu jõuab noorpaar üldiselt ühe katsega ära teha. Seega, all good. 

Muide, kust teie ilmateadet vaatate? Minul on juba mitu aastat lemmik olnud Foreca äpp, kust ühtlasi saan jälgida lähime kolme tunni jooksul pilvede liikumise ennustust. Pulmades töötades aitab ikka väga. 

Pulmafotod Pärnus fotograaf maaris tölp puust (4)
Scroll to Top