Pulmapildid OKO Restoranis

Pulmapildid OKO Restoranis - pulmagalerii

Pulmaisa: Juhan Krull

Pulmafotograaf: Maaris Tölp, Maaris Photography

Dekoreerija: AMV Pulmakorraldus, Triin Kask

Korraldaja: AMV Pulmakorraldus, Triin Kask

Tseremoonia ja pulmapidu: OKO restoran

Tseremooniameister: sõber paneb paari

Imeline suve alguse pulm Tallinnas OKO restoranis. Tegemist oli rahvusvahelises mõttes vägevalt kirju seltskonnaga ning sellise kakskeelse pulma viis läbi loomulikult Juhan Krull. Pulmakorraldusega tegeles AMV Pulmakorraldus ning fotograafiks Maaris Photography. 

pulmafotograaf

Pulmapäev sai sel korral veidi teistmoodi alguse. Kui tavaliselt võtab külalisi vastu vaid peigmees, siis sel korral võttis noorpaar üheskoos külalised vastu. Mõnusasti jutustati ning kellelgi polnud kuhugi kiiret. Ning kui noorpaar tundis, et nad on nüüd valmis, siis mindi koos nende ühe parima sõbraga altari juurde ning seal pani sõber nad ka paari. Kusjuures, kuna tegemist oli ikkagi mitmekeelse seltskonnaga, oli inglise keelt kõnelevale osale külalistest prinditud paberile tseremooniatekst neile sobivas keeles. Hästi armas žest minu arust. 

 

Kui tseremoonia läbi, õnnitleti, kallistati ning seejärel tegime noorpaariga kiire ilupiltide tiiru. Muidugi ma väga oleks tahtnud ilupildistamiseks veidike rohkem aega, aga õnneks saime ka meile antud ajaga kenasti hakkama. OKO Restorani ümbrus Tallinnas Viimsil pakub hulgaliselt huvitavaid kohti pildistamiseks.

Scroll to Top