Kuidas käib täispika pulmapäeva pildistamine

Täispika pulmapäeva pildistamine, mida see tähendab?

Olen siiralt tänulik iga pulma eest, kus olen olnud, ning ootan põnevusega juba järgmisi. Parima tulemuse saavutamiseks olen ajaga loonud teatava tööeetika. Nii on võimalik kindlustada iga pulma unikaalsuse jäädvustamine, samas tagades pildistamise käekirja ühtluse.. 

Enne pulmapäeva

 

 Kõik algab juba enne pulmapäeva konsultatsiooni käigus, kus lisaks ideede jagamisele, saadan ka infobrožüüri, mis noorpaarile pulmapäeva lihtsamaks aitab teha ning, mille abil saame koos veelgi parema tulemuse pildistamiseks tagada. Lisaks pean oluliseks kohtuda iga noorpaariga enne pulmapäeva, et jagada omavahel detaile ning saada paremini tuttavaks. Muuhulgas aitan ajakava koostamisega, näitan galeriisid ning suurima rõõmuga vastan teie küsimustele. Koostöö fotograafi ja noorpaari vahel on pulmas ääretult oluline ning omalt poolt teen alati kõik, et ennast hästi tunneksite. 

 

Pulmapäeval

Pulmapäeval alustan pildistamist juba teie ettevalmistusest, kus iganes olete otsustanud oma päeva esimesi hetki veeta. Sinna hulka kuuluvad nii detailipildid sõrmustest, kleidist jne, kui ka üleüldise melu pildistamine ja vajadusel koordineerimine. Juhul, kui teie päeva osaks on ka first look hetk, siis aitan ja juhendan ka selle korraldamisel, loomulikult ka pildistan. 

 

Ilupildistamisel (paarifotod) juhendan teid kogu selle kestuse vältel, tehes seda nii palju kui vaja, samas nii vähe kui võimalik, et teile jääks ka võimalus ennast päris kahekesi tunda. Pildistamisel juhendan ja näitan poose ette ning lisaks kasutame palju liikumist: jalutame, keerutame, tantsime jne. Ning ära muretse, ka selles juhendan Sind pidevalt.

 

Tseremoonial jällegi annan teile nii palju ruumi, kui pildistamiskeskkond seda võimaldab, viisil, millega säilitan fotode kvaliteedi ning lubatud fotostiili ühtluse. Võimalusel kasutan ka pikka objektiivi, et teile mitte otseselt “nina alla” tulla. Muuhulgas mainin, et kasutan professionaalset tehnikat, millel kaamera pildistamise klõpsu hääl on peaaegu olematu.

 

Ülejäänud pulma aja viibin pidevalt teie läheduses, tehes reportaaži stiilis pilte toimuvast, saades pildile nii emotsioone kui olulisi sündmusi pulmas. Samas koordineerimist vajavatel olukordadel juhendan rõõmuga nii teid kui kogu pulmarahvast.

Jälgin ka pidevalt ajakava ning suhtlen edasiste plaanide ja nende täideviimise variantide osas pulmaisa või koordinaatoriga. Pulmafotograafi koostöö kogu ülejäänud meeskonnaga on väga tähtis pulma ning pulmapiltide õnnestumise seisukohast. Eriti näiteks selles osas, mis puudutab grupipildistamist, avatantsu osa, õhtust päikeseloojanguga sessiooni, tordilõikamist jne. 

 

Fotograaf on pulmas kohal kokkulepitud aja ning loomulikult saate vajadusel ka lisatunde tellida. 

Scroll to Top