pulmapildid

K&M – pulmad Villa Müllerbeckis – Maaris Photography

Uhh, mida vinget pulma! K&M tundsid juba esimesel kohtingul, et nad on päriselt leidnudki enda teise poole. Ja tõesti, neid vaadates on seda sädet ning ühtsust nii hästi märgata ja lausa tunda. Imeline! 

 

Igatahes, pulmapäev oli mõnusasti kõik ühes kohas. Sh hommikused ettevalmistused. Nii oli kõigil ja kõigeks mõnusasti aega ning terve päev säiliski selline eriline vibe, mis oli ühteaegu rahulik ja samas ülimalt põnevil. K sättis ennast valmis koos parimate sõbrannade ning emaga ning samal ajal käisime M-ga nende buumeriga pilte tegemas. First look toimus Villa Müllerbecki maja taga. Leidsime seal kaskede all ilusa kohakese, kus muuhulgas oli kenasti varjulisem koht. Pildistades näiteks on just varjus minu silmis meelepärasem fototulemus. 

Seejärel käisime veel buumeri juurest läbi ning siis läksid M&K Müllerbecki kaunile aasale jalutama. Kusjuures seal on ka kiik, mis kohe proovitud sai. 

 

Ja siis tuli pulmatseremoonia…  “Ma vist pole kunagi nii õnnelikku peigmeest näinud” ütles nii mõnigi, kes tseremooniale saabuvat M-i nägi. Ning oleks te kuulnud M-i kõne oma kaunile kaaslasele. Ma võin vist suht kindlalt väita, et 90% kohalviibijaist pisardasid. Sealhulgas mina. Ausalt, korraks oli raske pildistada, sest lihtsalt pisarad voolasid. Uh, mega ilus oli kõik lihtsalt. 

Aitäh, armsad M&K võimaluse eest olla teie pulmafotograaf! Olete imelised!

Meie meeskond: 

Pulmaisa: Ingar Dubolazov

Pulmafotograaf: Maaris Tölp (Puust)

Videograaf: Urmo Lamp

DJ: Janek Tennosaar

Dekoreerija: Takkias

Korraldaja: ise

Tseremooniameister: Peep Ain Saar

Peokoht: Villa Müllerbeck

Pulmafotograaf Maaris Tölp parim pulmafoto

Pikema pulmafotode galerii leiad siit lehelt


Ühtlasi on siin hetki hommikusest ettevalmistusest, dekoratsioonidest tseremoonial ning peokohas saalis. Mõnusat vaatamist 😉

 

Allpool aga leiad lühema pildikokkuvõtte M&K ülivingest pulmapäevast

Scroll to Top