pulmaisa ingar dubolazov

Parimad teenusepakkujad pulma – tänamise aeg

Parimad teenusepakkujad pulma - pulmafotograafilt aitäh

pulmafotograaf maaris puust , maaris tölp

Lisaks sellele, et mul on maailma parimad kliendid (tõesti südamest aitäh teile võimaluse eest olla just teie fotograaf (L), siis ka minu kolleegid on lihtsalt maailma parimad! Ning selle artikliga soovin teid tänada, mu vinged kallid kolleegid teenusepakkujad. 

 

Teie seas on neid eriliselt häid ja silmapaistvaid tegelikult lausa palju ning olen selle eest väga tänulik. Selle artikliga soovin teid tänada vinge koostöö eest pulmades. Aga selleks, et ma kedagi kogemata ei saaks välja jätta, teeme nii, et siit tuleb aitäh-kiri neile, tänu kellele olid 2022. aastal toimunud pulmad ekstra hästi korda läinud. Kusjuures nii mõnegagi teist kohtusin hooaja jooksul lausa mitu korda. Aitäh aitäh aitäh ning ootan juba uusi pulmi koos teiega! Teeme üheskoos noorpaarid õnnelikuks!

 

PS: Nimekirja minu poolt soovitatud teenusepakkujatest leiad leheküljelt “Soovitan tegijaid”, kuhu olen lisanud need nimed, kellega olen korduvalt pulmades koostööd teinud ning seni nähtu põhjal neid rahulikult soovitada saan. 

Aitäh pulmakorraldajad ja -dekoraatorid, tänu kellele sujusid pulmad mõnusalt, olid hästi organiseeritud, kes kogu selle suure päeva ühtseks kokku ühendasid, kes oskasid kõik ootamatused õigel hetkel lahendada, kes oskasid valmistada just need kõige õigemad pulmakutsed ja -dekoratsioonid ja kes lihtsalt olid noorpaaridele igati nõu ja jõuga olemas. Ning muuhulgas olid suurepärased kolleegid!

Siinkohal eriliselt tooks välja Pruutpaar OÜ, AMV Pulmakorraldus, Dia Brilliante,  Story Store, Wow Events, Zefiir Peokorraldus ning Kaunis Events! Aitäh!

Aitäh pulmaisad, tänu kellele pulmad nii meeldivalt sujusid, kes hoidsid meeskonda ühtsena töös, kes oskasid arvestada rahva ja noorpaari soovidega, reageerisid kiirelt tekkinud olukordadele, olid muhedad seltskonnakaaslased kõigile, kiitsid ja hoidsid noorpaari ning olid lihtsalt igati vinged ja vägevad kolleegid. Siinkohal siis möödunud hooajast tooks ekstra esile Veiko Veiert, Tõnis Milling, Ingar Dubolazov, Andres Torm, Andres Karu, Taavi Holter, Priit Oks, Vlatz Albrant jpt. Mul on tunne, et keegi jäi nüüd siit välja, aga lisan ta hiljem juurde, kui nimi meenub. Mina ja nimed, eksju. Igal juhul sügav kummardus, kniks ja aitäh, et olete just sellised, nagu olete! (pildil pulmaisa Ingar Dubolazov pulmas Villa Müllerbeckis)

Aitäh videograafid, kellega ühtne koostöö on lihtsalt hüper super võrratu (oooo, kui tähtis on fotograafi ja videograafi oskus teineteisega koostööle), kes tekitavad noorpaaridele turvalise ja meeldiva meeleolu kogu filmimise aja, kes tulevad välja oma ideedega ning kes tulevad ka teiste ideedega kaasa, kes on lihtsalt üleüldse meeldivad inimesed, kellega kogu pulmarahval on hea koos olla. Jah, videote tulemusi näen ma harva, aga kõige eelneva põhjal aitäh kõigile ning eelmisest hooajast just ekstra aitäh Maksim Tund, Tarvo Tammeoks, Innar Hunt, Henry Holland, Igor Leiste (Novitski), Oliver Põldsepp, Teik OÜ, Rahu Film ja Urmo Lamp. Aitäh! (pildil videograaf Igor Leiste)

Aitäh bändid, kes te tantsutasite kogu pulmarahvast, oskuslikult suhtlesite rahvaga, olite mitte lihtsalt bänd, vaid lausa showelement, kes te olete lihtsalt võrratud kolleegid! Eelmisest hooajast tooks ekstra välja ansamblid Jupiter, Sleepwalkers, Sada ja Seened, Dance-o-Phones, Trio Comodo, 2 Quick Start, Terminaator, Full House Band, Margit Tali bänd, Nedsaja Küla bänd ning Roxy. Aitäh teile! (Pildil Margit Tali ja tema bänd)

Margit Tali ja bänd, pulmabänd, pulmaansambel

Aitäh peokohad, kes te olete alati oma pererahvaga pulmalistele toeks ja olemas, olete professionaalsed ning arvestavad, kelle peopaigal on palju põnevaid ja kauneid võimalusi ning kes lihtsalt on suurepärased koostööpartnerid. Siinkohal tooks eelmisest hooajast kohe ekstra välja Klaara-Manni Pärnumaal, Paisu talu Märjamaal, Kernu mõis Harjumaal, Ohukotsu küün Märjamaal, Endla talu küün Harjumaal, Vasekoja puhkekeskus Võrumaal, Pärnu Bay Golf Links Pärnumaal, Ojako Puhkekeskus Pärnumaal, Järveveere puhkekeskus Viljandimaal, Kõltsu mõis Harjumaal, Toosikannu puhkekeskus Järvamaal, Maria talu Pärnumaal, Ammende Villa Pärnus, Mooste Folgikoda Põlvamaal, Lepanina hotell Pärnumaal, Uueda puhkekeskus Pärnumaal, Villa Müllerbeck Valgamaal. Aitäh!

Rohkem nimesid leiad “Soovitan tegijaid” listist ning lisaks leiad valitud tegijate nimesid meie erinevatest sotsiaalmeedia postitustest ning kodulehel blogipostitustest. Loodan,et väga keegi välja ei jäänud, kuigi arvestades, kui paljude erinevate inimestega suve jooksul sai kohtuda, siis ilmselt ikka jäi küll. Aga teadke, et te kõik olete super tublid, südamest tänan meeldiva koostöö eest ning väga ootan juba järgmisi kohtumisi. Teeme koos noorpaarid õnnelikuks ja aitame luua parimaid hetki! (L)Scroll to Top